WeAreDevelopers World Congress 2018

16. mája do 18. mája 2018, Austia Center Vienna vo Viedni

Za všetkými úžasnými technickými inováciami sú dnes vývojári – tieto jedinečné stvorenia, ktoré dokážu premeniť kávu na softvér pomocou kódu ako svojho primárneho nástroja. Od roku 2015 sa raz ročne stretne globálna komunita s WeAreDevelopers na udalosti mnohými nazvanou ako „Woodstock of Developers“.  WeAreDevelopers World Congress 2018 je najväčší kongres developerov v Európe, kde sa stretnú web, mobile a software developeri so známymi firmami a prestížnymi rečníkmi za účelom rozšírenia si obzorov v oblastiach ako AR/VR, e-mobilita, AI, IoT a robotika.  WeAreDevelopers World Congress 2018 prinesie dohromady 8000 technikov zo 70 krajín za 72 hodín čistej dev-zábavy, s viac ako 150 najjasnejších myslí v oblasti technológií a najväčším ihriskom pre vývojárov v Európe. 

WeAreDevelopers World Congress 2018, ktorý  spojí najväčšie talenty z odvetvia so svetovými tech vývojármi a vedúcimi tech firmami, sa bude konať od 16. mája do 18. mája 2018 v Austia Center Vienna vo Viedni.

Malá ochutnávka rečníkov:
♦ Steve Wozniak, Co-founder Apple
♦ Andreas M. Antonopoulos, Open Blockchain Expert
♦ Angie Jones, Senior Automation Engineer at Twitter
♦ Joel Spolsky, CEO of Stack Overflow
♦ Brenda Romero, Game Designer
♦ John Romero, Co-founder id Software
♦ Maria Naggaga, Senior Program Manager at Microsoft
♦ Zeev Suraski, Co-founder & CTO Zend Technologies
♦ Stefan Thomas, CTO Ripple
♦ Eileen Uchitelle, Senior Systems Engineer GitHub
♦ Renaud Visage, Co-founder Eventbrite
♦ Ada Rose Edwards, Senior Developer at Samsung

a mnohí ďalší….

Program dňa:  https://www.wearedevelopers.com/program/

Nenechajte si ujsť skvelú príležitosť! Pre členov blockchainovej komunity máme k dispozícii 15% zľavu na vstupenky: použi kód BKCS15 !