Si nadšenec alebo spoločnosť zaoberajúca sa blockchain technológiami a chceš sa stať členom našej komunity?

Ako sa stať členom

Marek Môcik

Marek je skúseným podnikateľom a zakladateľom technologických a mediálnych spoločností ako je CREANET a.s alebo CHATR.tv (second-screenova platforma pre televizie a tvorcov obsahu), s ktorou získal ocenenie “Podnikateľský nápad roka”. Je prezidentom združenia “Blockchain Slovakia”, ktoré pomáha rozvíjať blockchainové technológie na Slovensku.


Dávid Stancel

Dávid vyštudoval Ekonómiu na Masarykovej univerzite v Brne, kde sa začal venovať aj štúdiu a výskumu kryptomien. Pracoval ako projektový manažér v známom pražskom kryptomenovom hube Paralelný Polis, a následne na to ako IT auditor a konzultant v PwC Slovensko. Okrem toho spolupracoval ešte s radou ďaľších startupov a neziskových organizácií na Slovensku a v Čechách. Špecializuje sa na kryptomen, ich výskumu, ako aj obchodovaniu s nimi.


Juraj Bednár

Juraj je expert na smart konktrakty a nadšenec do krypto technológií a hackingu. Je taktiež etický hacker a spoluzakladateľ niekoľkých firiem v oblasti IT bezpečnosti, ako aj neziskových organizácií ako Paralelná Polis a Progressbar.

 

 

Webstránka: https://juraj.bednar.io/


Pavol Lupták

Pavol Lulták  je známy odborník na IT bezpečnosť a etický hacker zo zameraním na decentralizované technológie. Je zakladateľom firiem Nethemba, Hacktrophy a Satori, ako aj spoluzakladateľ bratislavského a pražského hackerspaceu Progressbar a Paralelní Polis.


Martin Lindák

Martin Lindák je analytik Nadácie F.A.Hayeka. Venuje sa najmä novým technológiám posledných rokov. Primárne téme digitálnych mien a sekundárne zdieľanej ekonomike. Sleduje rovnako aj ekonomicko-politické dianie na Slovensku a vo svete.


Jozef Knaperek


Ondrej Sarnecký

Ondrej Sarnecký je freelance programátor s dlhoročnou praxou. V súčasnosti sa venuje projektu Bethereum ako Lead Blockchain & Smart Contracts Developer, kde medzi jeho zodpovednosti patrí aj technologická príprava a realizácia token sale. Aktívne bloguje o kryptomenách a o realizačných aspektoch blockchain technológií.

Webstránka: http://ondrejsarnecky.com/


Jaro Gregan