Členovia - Blockchain Slovakia

Si nadšenec alebo spoločnosť zaoberajúca sa blockchain technológiami a chceš sa stať členom našej komunity?

Ako sa stať členom

Marek Môcik

Marek je skúseným podnikateľom a zakladateľom technologických a mediálnych spoločností ako je CREANET a.s alebo CHATR.tv (second-screenova platforma pre televizie a tvorcov obsahu), s ktorou získal ocenenie “Podnikateľský nápad roka”. Je prezidentom združenia “Blockchain Slovakia”, ktoré pomáha rozvíjať blockchainové technológie na Slovensku.


Dávid Stancel

Dávid vyštudoval Ekonómiu na Masarykovej univerzite v Brne, kde sa začal venovať aj štúdiu a výskumu kryptomien. Pracoval ako projektový manažér v známom pražskom kryptomenovom hube Paralelný Polis, a následne na to ako IT auditor a konzultant v PwC Slovensko. Okrem toho spolupracoval ešte s radou ďaľších startupov a neziskových organizácií na Slovensku a v Čechách. Špecializuje sa na kryptomen, ich výskumu, ako aj obchodovaniu s nimi.


Martin Lindák

Martin Lindák je analytik Nadácie F.A.Hayeka. Venuje sa najmä novým technológiám posledných rokov. Primárne téme digitálnych mien a sekundárne zdieľanej ekonomike. Sleduje rovnako aj ekonomicko-politické dianie na Slovensku a vo svete.


Jozef Knaperek

Jozef je expert v oblasti bezpečnosti integrácie kryptomien a vývoja robustných systémov na báze blockchainu. Navrhol a vyvinul backend k niekoľkým Bitcoinovým startupom, ktorým sa venuje od roku 2013. V súčasnosti vedie development nových kryptomien, búrz a platobných brán.


Ondrej Sarnecký

Ondrej Sarnecký je freelance programátor s dlhoročnou praxou. V súčasnosti sa venuje projektu Bethereum ako Lead Blockchain & Smart Contracts Developer, kde medzi jeho zodpovednosti patrí aj technologická príprava a realizácia token sale. Aktívne bloguje o kryptomenách a o realizačných aspektoch blockchain technológií.

Webstránka: http://ondrejsarnecky.com/


Jaro Gregan

IT Architekt pôsobiaci v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je globálnym lídrom v poskytovaní e-commerce technológii pre spotrebiteľov, obchodníkov, finančné inštitúcie, vlády a zamestnávateľov vo viac ako 100 krajinách sveta, so špeciálnym zameraním na distribuovane databázy, blockchain a open platformy.


Rastislav Vašička

Venujem sa Blockchain a Fintech developmentu. Konzultujem IT bezpečnosť, ITO a vyvíjam tokeny postavené na sieti typu Ethereum. Som advisor niekoľkých projektov. Evangelista pasívneho príjmu z ťaženia kryptomien.

Webstránka: https://satoshiplus.net


Jakub Krajč

Jakub Krajč je skúseným backend developerom, programátorom a je nadšencom pre cryptomeny, blockchain, smart contracts a pre decentralizované technológie všeobecne. V súčasnosti sa venuje práci na projektoch postavených nad Ethereum a Graphene.


Peter Dendis

Recently, Peter successfully oversaw the launch of SophiaTX as head of it’s ICO. In the past he served as the CEO of Tarantula, a performance marketing agency which he exited by M&A. Peter also founded Blue Winston ,which is a SaaS that uses AI for managing huge google adwords, he later exited Blue Winston by MBO. He was also the Head of Marketing at DECENT which specializes in content distribution using Blockchain. In his free time he co-founded SlovakSTARTUP, a NGO that promotes up-and-coming Slovak companies to worldwide audiences. To summarize Peter can be described as enthusiastic, versatile, energetic, visionary and a born leader.


Michaela Ondrušová

Michaela je doktorka farmácie, ktorá sa zaoberá štúdiom Blockchain technológií a ich využití v zdravotníctve a farmaceutickom priemysle.


Ján Michlík


Andrei Andreev

15 years in Oil&Gas engineering, Member of Crypto Valley Assosiation


Peter Rovder

Peter je talentovaný ilustrátor, ktorého okrem kryptomien zaujíma využitie blockchainových technológií v kreatívnej oblasti.


Lukáš Ballay

Lukáš je špecialista na redakčné systémy WordPress. Vo voľnom čase sa zaoberá štúdiom ťaženia kryptomien.


Michal Roman

Michal je front-end dizajnér a programátor s niekoľkoročnými skúsenosťami práce v digitálnej agentúre.


Kevin Simkanič

Kevin je front-end programátor so zameraním na WordPress projekty a zároveň je veľkým fanúšikom kryptomien a ich použití.


Ľuboš Belák

Ľuboš je Full-Stack developer webových aplikácií. V jeho posledných projektoch využíval technológie WEB3 a Solidity.


Maroš Dudžák

Maroš je JAVA programátor so špecializáciou na Android systémy.


Miloš Wikarski

Miloš je databázový špecialista a softwarový architekt so skúsenosťami v korporáciách v oblasti financií. Posledné roky sa špecializuje na blockchainové technológie a návrhy riešenií s ich využitím.


Dávid Lučivjanský

Blockchain je dar, ktorý môže pomôcť ľudstvu vyriešiť neporiadok, ktorý spôsobili peniaze.


Milan Lučivjanský

Verím, že blockchain sa v blízkej budúcnosti stane neoddeliteľnou súčasťou fungovania spoločnosti. Sú to nielen peniaze 2.0, ale aj demokracia 2.0.


Peter Kris

Long time blockchain enthusiast and seasoned mobile & backend developer.
Peter currently covers multiple agendas, such as community development in east slovakia, ATM provisioning, blockchain consulting or building private company. As a side activity, he’s keen to moderate events and write blogs.


Andrej Andil

Finished bachelor of law at Comenius University and Development and International relationship master program in Denmark. Interested in blockchain, innovations, technological revolutions and the bubbles created by speculative financial capital. Currently working as account manager in media&entertainment software integration in Eastern Europe.


Jaroslav Ľupták

Jaro je jedným zo zakladateľov Neulogy Ventures, fondu, ktorý investuje do startupov, vrátane projektov využívajúcich technológiu blockchain. Je tiež spoluzakladateľom súťaže StartupAwards.SK a technologickej konferencie Future Now.

www.neulogy.vc
www.startupawards.sk
www.funturenowconf.com


Marko Zelman

Aktívne sa venuje problematike blockchainov od roku 2015, kedy pracoval pre blockchain startup DECENT ako Launch Coordinator. Momentálne podniká a zaujíma sa o decentralizované systémy ako Ethereum, Dfinity, Bitcoin, IOTA, Monero + ďalšie, čo ho viedlo k založeniu a organizacii Ehtereum meetupov. Vo voľnom čase sa venuje surfovaniu, downhill cyklistike a biohackingu.


KONTAKTNÝ FORMULÁR

Napíšte nám

Blockchain Slovakia, o.z., Ul. 1 mája 236/2, 058 01 Poprad, IČO: 50792792, DIČ: 2120739511, info @ blockchainslovakia.sk, +421 52 286 1264 - Copyright 2017