Si nadšenec alebo spoločnosť zaoberajúca sa blockchain technológiami a chceš sa stať členom našej komunity?

Ako sa stať členom

Marek Môcik

Marek je skúseným podnikateľom a zakladateľom technologických a mediálnych spoločností ako je CREANET a.s alebo CHATR.tv (second-screenova platforma pre televizie a tvorcov obsahu), s ktorou získal ocenenie “Podnikateľský nápad roka”. Je zakladateľom a prezidentom združenia “Blockchain Slovakia”, ktoré pomáha rozvíjať blockchainové technológie na Slovensku.


Dávid Stancel

Dávid vyštudoval Ekonómiu na Masarykovej univerzite v Brne, kde sa začal venovať aj štúdiu a výskumu kryptomien. Pracoval ako projektový manažér v známom pražskom kryptomenovom hube Paralelný Polis, a následne na to ako IT auditor a konzultant v PwC Slovensko. Okrem toho spolupracoval ešte s radou ďaľších startupov a neziskových organizácií na Slovensku a v Čechách. Špecializuje sa na kryptomen, ich výskumu, ako aj obchodovaniu s nimi.


Martin Lindák

Martin Lindák je analytik Nadácie F.A.Hayeka. Venuje sa najmä novým technológiám posledných rokov. Primárne téme digitálnych mien a sekundárne zdieľanej ekonomike. Sleduje rovnako aj ekonomicko-politické dianie na Slovensku a vo svete.


Jozef Knaperek

Jozef je expert v oblasti bezpečnosti integrácie kryptomien a vývoja robustných systémov na báze blockchainu. Navrhol a vyvinul backend k niekoľkým Bitcoinovým startupom, ktorým sa venuje od roku 2013. V súčasnosti vedie development nových kryptomien, búrz a platobných brán.


Jaro Gregan

IT Architekt pôsobiaci v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je globálnym lídrom v poskytovaní e-commerce technológii pre spotrebiteľov, obchodníkov, finančné inštitúcie, vlády a zamestnávateľov vo viac ako 100 krajinách sveta, so špeciálnym zameraním na distribuovane databázy, blockchain a open platformy.


Rastislav Vašička

Venujem sa Blockchain a Fintech developmentu. Konzultujem IT bezpečnosť, ITO a vyvíjam tokeny postavené na sieti typu Ethereum. Som advisor niekoľkých projektov. Evangelista pasívneho príjmu z ťaženia kryptomien.

Webstránka: https://satoshiplus.net


Jakub Krajč

Jakub Krajč je skúseným backend developerom, programátorom a je nadšencom pre cryptomeny, blockchain, smart contracts a pre decentralizované technológie všeobecne. V súčasnosti sa venuje práci na projektoch postavených nad Ethereum a Graphene.


Peter Dendis

Recently, Peter successfully oversaw the launch of SophiaTX as head of it’s ICO. In the past he served as the CEO of Tarantula, a performance marketing agency which he exited by M&A. Peter also founded Blue Winston ,which is a SaaS that uses AI for managing huge google adwords, he later exited Blue Winston by MBO. He was also the Head of Marketing at DECENT which specializes in content distribution using Blockchain. In his free time he co-founded SlovakSTARTUP, a NGO that promotes up-and-coming Slovak companies to worldwide audiences. To summarize Peter can be described as enthusiastic, versatile, energetic, visionary and a born leader.


Michaela Môciková

Michaela je doktorka farmácie, ktorá sa zaoberá vzdelávaním o kryptomenách a štúdiom Blockchain technológií a ich potenciálnom využití v zdravotníctve a farmaceutickom priemysle.


Ján Michlík


Andrei Andreev

15 years in Oil&Gas engineering, Member of Crypto Valley Assosiation


Peter Rovder

Peter je talentovaný ilustrátor, ktorého okrem kryptomien zaujíma využitie blockchainových technológií v kreatívnej oblasti.


Lukáš Ballay

Lukáš je špecialista na redakčné systémy WordPress. Vo voľnom čase sa zaoberá štúdiom ťaženia kryptomien.


Michal Roman

Michal je front-end dizajnér a programátor s niekoľkoročnými skúsenosťami práce v digitálnej agentúre.


Kevin Simkanič

Kevin je front-end programátor so zameraním na WordPress projekty a zároveň je veľkým fanúšikom kryptomien a ich použití.


Ľuboš Belák

Ľuboš je Full-Stack developer webových aplikácií. V jeho posledných projektoch využíval technológie WEB3 a Solidity.


Maroš Dudžák

Maroš je JAVA programátor so špecializáciou na Android systémy.


Miloš Wikarski

Miloš je databázový špecialista a softwarový architekt so skúsenosťami v korporáciách v oblasti financií. Posledné roky sa špecializuje na blockchainové technológie a návrhy riešenií s ich využitím.


Dávid Lučivjanský

Blockchain je dar, ktorý môže pomôcť ľudstvu vyriešiť neporiadok, ktorý spôsobili peniaze.


Milan Lučivjanský

Verím, že blockchain sa v blízkej budúcnosti stane neoddeliteľnou súčasťou fungovania spoločnosti. Sú to nielen peniaze 2.0, ale aj demokracia 2.0.


Peter Kris

Long time blockchain enthusiast and seasoned mobile & backend developer.
Peter currently covers multiple agendas, such as community development in east slovakia, ATM provisioning, blockchain consulting or building private company. As a side activity, he’s keen to moderate events and write blogs.


Andrej Andil

Finished bachelor of law at Comenius University and Development and International relationship master program in Denmark. Interested in blockchain, innovations, technological revolutions and the bubbles created by speculative financial capital. Currently working as account manager in media&entertainment software integration in Eastern Europe.


Jaroslav Ľupták

Jaro je jedným zo zakladateľov Neulogy Ventures, fondu, ktorý investuje do startupov, vrátane projektov využívajúcich technológiu blockchain. Je tiež spoluzakladateľom súťaže StartupAwards.SK a technologickej konferencie Future Now.

www.neulogy.vc
www.startupawards.sk
www.funturenowconf.com


Marko Zelman

Aktívne sa venuje problematike blockchainov od roku 2015, kedy pracoval pre blockchain startup DECENT ako Launch Coordinator. Momentálne podniká a zaujíma sa o decentralizované systémy ako Ethereum, Dfinity, Bitcoin, IOTA, Monero + ďalšie, čo ho viedlo k založeniu a organizacii Ehtereum meetupov. Vo voľnom čase sa venuje surfovaniu, downhill cyklistike a biohackingu.


Michal Juhas

Michal založil firmy v Čechách, Thajsku a na Slovensku. Najväčšia z nich – ázijské HotelQuickly – má ročný obrat okolo 100 mil dolárov. V súčastnosti sa venuje hlavne spoločnosti EdTech Labs, kde buduje team a podhubie pre nové, inovatívne EdTech startupy – ideálne využívajúce aj blockchain!

Webstránka: https://michaljuhas.com


Vladimir Liulka

I am co-founder at Intellica s.r.o. We deliver Blockchain development, ICO Consulting, Investing in crypto startups.

 

Webstránka: Intellicagroup.com


Marian Lukáč

Absolvent MFF UK, RNDr. z informatiky, autor prvého porovnania výpočtovej sily 2 architektúr paralelne komunikujúcich systémov gramatík, v IT branži od 1994, developer/analytik/ projektový manager, päť rokov pôsobil na projektoch vo Švajčiarsku, dva roky v Nemecku.

Webstránka: www.dsoft.eu


Vladimír Kušnírik

Podnikateľ  v IT sektore a poradenstve (procesy, IT infra).


Andrej Rodák

I believe right people can create unique product and great organization. The biggest challenge is to uncover full potential of right people by creating an environment where they can improve themselves, their work, their product. So that our customers and people we touch – we all can live better improved life.

 


Ján Kornaj

Podnikateľ so záujmom o všetko nové s vysokým potenciálom. Zároveň človek so záujmom posunúť spoločnosť vpred.


Lukáš Hatala

Špecializujem sa na konzulting, technologické stratégie, assitenciu s vývojom a výskumom.


Miroslav Gáfrik

Zaujíma ma investovanie, FinTech a nové technológie.

Webstránka: http://www.gafrik.com/


Matúš Rajský

Matúš pracuje ako vývojár cash-flow modelov v životnom poistení. Venuje sa písaniu populárnych článkov o blockchain projektoch, hlavne tých, ktoré sú založené na NEM blockchain. Jeho hlavný záujem je propagácia blockchain platformy NEM pre univerzity, biznis a štátnu správu.

Viac o Matúšovi

 

 


Andrej Martinák

Andrej vyštudoval odbor Informačné systémy na Masarykovej Univerzite v Brne. Už niekoľko rokov sa živí návrhom a tvorbou mobilných Android aplikácii. Počas štúdia sa začal zaujímať o kryptomeny, ich technické vlastnosti, ako aj o filozofiu, ktorú prinášajú. Je zakladateľom projektu MoonPos, ktorého cieľom je uľahčenie akceptácie platieb v kryptomenách pre podniky ako kaviarne, reštaurácie, apod.

Webstránka: https://moonposapp.com


Peter Vrábel

Blockchainové riešenie, vlastník burzy Singularity-X


Tomáš Žilavý

Venujem sa blockchain a cloud implementácii pre firmy. Poradenstvo v oblasti high level business fit pre blockchain. Chcem sa vzdelávať v oblasti public blockchainu a ICOs.


Peter Petrovský

Peter Petrovský


Tomáš Petrek

Consultant


Radka Kittova

My name is Radka Kittova and I am coming from Slovakia. I am a software developer, front-end developer and project manager currently working in Space Systems Czech. I am specialized in usage and in implementation of modern technologies for healthcare industry. I am also involved in Blockchain projects , especially in initiative of ,,Blockchain for HealthCare in Czech Republic” and in project – Blockchain for global logistic.


František Lehocky

zamestnanec T-systems Slovakia, zaujímam sa o technologiu blockchain


Milan Paštrnák

Zaujimam sa o blockchain ako architekt so zaujmom podporovat aktivity blockchain na Slovensku.


Jakub Gallovič

Venujem sa kryptomenám a technológií blockchain z technického a ekonomického hľadiska. Do tejto technológie sám investujem a chcem sa aktívne podieľať na jej vývoji.


Michal Toman

Future-oriented legal professional


Marek Blazicek

The simplest Marketplace as a Service solution for developers & teams.


Daniel Daucik

Works in B2B e-commerce 7 years. Since 2016 believes blockchain is e-commerce’s rebirth. Product life-cycle manager but also creator of e-commerce tools for IBM clients in CEE. Daniel hunts use-cases, sponsorship, presents the business with passion, communicates well with devs in order to timely deliver and support dynamic web-solutions. He ‘cooks’ similarly in the kitchen or nature.


Mário Havel

Predseda Slovak Students for Liberty, zakladajúci člen Paralelnej Polis


Juraj Jurga

Juraj is currently working as a product manager for the development company 01People. He is in charge of several projects including security token offerings, crypto exchange and airdrop campaign. Previously he had been working for KPMG and PwC at the financial and IT audit department. He is also a member of the Mensa club.


Robert Auxt

Robert Auxt je bývaly člen predstavenstva Európskej Investičnej Banky a Slovenského záručneho a rozvojového fondu. Pracoval na Ministerstve Financii SR a zastupoval Slovensko pri Eurovale. Bol poradcom ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR a neskôr generálnym riaditeľom Národnej diaľničnej spoločnosti. Blockchainu sa dlhodobo venuje. Je zakladateľom a CEO prvej EU domicilovanej burzy digitálnych aktív.

Webstránka: http://eterbase.com


Michal Sventek


Martin Hergovič

Martin je právnik a nadšenec kryptoaktív, venujúci sa otázkam ich regulácie a súvisiaceho používania.